Friday, 2024-04-26, 23:28:54
Welcome Guest

--=CS.SUPER-STRIKE-ZONE.RO=--

  •  ONLINE GAMES
  • Ofer Invitatii Pe Lockerz.com - Forum

    [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    Forum » FORUM SUPER-STRIKE-ZONE » Diverse » Ofer Invitatii Pe Lockerz.com
    Ofer Invitatii Pe Lockerz.com
    7eckZorDate: Friday, 2010-02-19, 19:40:37 | Message # 1
    Private
    Group: Users
    Messages: 1
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Salutare La Toti!

    Ce este Lockerz?

    Lockerz este un site destul de popular deja în România,un site în care trebuie sa intri în fiecare zi si sa raspunzi la o întrebare gen sondaj.

    Este vorba de un site pe care intri in fiecare zi , raspunzi la o intrebare si castigi PTZ (points) .Acesti PTZ pot fi folositi pentru a cumpara diferite obiecte : de la imbracaminte , farduri , inele la console , ipoduri sau jocuri. Transportul este gratuit pentru cei din USA iar pentru cei din afara costa 20 de PTZ .Primesti 2 PTZ daca te loghezi o data pe zi si inca 2 PTZ daca raspunzi la intrebarea zilnica.Proprietarul Lockerz este un fost investitor al site-ului Amazon.com deci nu este o teapa.
    La inceput am crezut ca este tzeapa pana cand un prieten de al meu a primit un macbook - !

    Am deschis acesta licitatie spre a va informa despre acest site si pentru a va oferi invitatii(gratis) pentru a va putea loga!
    Pentru cei ce vor invitatii fara nici o obligatie lasati adresa voastra de mail si o sa primiti invitatia direct in inbox sau spam..

    Va puteti interesa pe net nu e teapa.!
    Mie mi-a venit acum 1-2 luni tricoul,abtipildul l-am lipit pe laptop ! http://img651.imageshack.us/img651/8172/imag002h.jpg
    Redemul din ianuarie l-am pierdut,da' acum in februarie sper sa-l apuc !MacBook !

    Posta-ti aici Adresele de email!O zi placuta!

     
    Forum » FORUM SUPER-STRIKE-ZONE » Diverse » Ofer Invitatii Pe Lockerz.com
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Login form
    Site friends
     
    Vremea in Ploiesti - Prognoza pe 10 zile
    Statistics
    Our poll
    Voteaza-mi siteul
    Total of answers: 61
    Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz